Mont Black Dolma Kalem Tasarımları

Mont Black Dolma Kalem Tasarımları

url

Bu kalemler gerçek manada kalem severler için üretilmiş özel kalemlerdir. Fiyat olarak pahalı olan bu kalemlerin tasarımları oldukça şık ve gösterişlidir. Kalem koleksiyonu yapan insanların olmazsa olmazlarının içinde mont black dolma kalem yerini çoktan almıştır. Taşlı tasarımları en çok rağbet edilen modelidir. Kalitesi ise herkes tarafından kabul görmüş olan bu kalemler gerçekten çok güzellerdir. Bu kalemleri kullanan insanlar kesinlikle yazı yazmaktan asla usanmazlar.

Lamy Kalem Ayrıcalıktır

Tasarım ödülü almış olan bu kalemler gerçekten mükemmel bir görünüşe sahiptirler. Lamy kalem yazmak isteyen insanların kalemi olarak tanımlanmaktadır. Bir mimar için en doğru seçenek bu kalemdir. Fiyat açısından daha makuldürler. Dolma, tükenmez ve mekanik kurşun kalem çeşitleri vardır. Tükenmez kalemini kullanıp seven biri aynı modelde dolma kalemini de severek kullanacaktır.

Lamy Dolma Kalem Özellikleri

Bu dolma kalemleri standart mürekkeplerle veya normal bir kartuşla kullanamazsınız. Kullanmayı deneseniz dahi aynı yazma hissini bulamazsınız. Özel bir mürekkebi vardır. barkerspenshop.com sitesinde aradağınız lamy dolma kalem karşınıza çıkacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Waterman Kalem Nasıl Anlaşılır? başlıklı makalemizde Graf Von Faber Castell dolma kalem, Graf Von Faber Castell kalem ve Waterman kalem hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir