Cross Kalem

Cross Kalem

Yazmak insanlar için bir tutkuyken Cross kalem ile yazmak bir tutku haline geldi. İnsan kalem yokken boşluğa yazılar yazdı, kalemi buldu. Sonra teknoloji bilgisayarlar girdi devreye. Yazı yazarken hiçbir şey kalemin yerini tutamamıştır. İlkokulda yazı yazmaya başlamış olsak da kişiliğimizin ifadesi olan beğenilerimiz çok öncesinde oluşmaya başlamıştır. Bu sebeple hep bize ait olduğunu ve şans getirdiğini düşündüğümüz bir şeylerimiz olur hep. Uğurlu kalem de böyle bir beğeniden ortaya çıkmıştır. Hayatımızdaki önemli şeyleri hep o kalemle yazmak, en önemli kararlara onunla imza atmak isteriz. Elle buluşan o kalemler insanoğlunun hep gözdesi olmuştur. Cross kalem 1846’da Amerika’da kurulmuştur. Kurucusu Alonzo T.Cross’tur.

Cross Kalem Çeşitleri 

Cross dolma kalem, Cross tükenmez kalem, Cross roller kalem, Cross versatil kalem, Cross multifonksiyonlu kalem, Cross star wars, Cross kalem seti olmak üzere çeşitleri vardır. Her biri kendi içinde mükemmel özelliklere sahip ürünlerdir.

Cross Kalem Fiyatları

90 TL’den başlayıp 2500TL’ye kadar çıkmaktadır. Bununla birlikte özel olarak üretilen Cross Kalem özel koleksiyon ürünlerinin fiyatı daha da fazladır. 1946 yılında Century modeli, 1996 yılında ise klasik Century modelinin 50. Yılını kutladı. Her iki kutlamada da o kutlamalar şerefine özel ve sınırlı sayıda koleksiyonlar hazırlanmıştır. İki asra yaklaşan mükemmel deneyimleriyle Cross markası en gözde kalem markası olarak yerini korumaya devam edecektir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir